Upravit stránku

O společnosti

O nás

Vítejte na stránkách společnosti EXCALIBUR INTERNATIONAL a.s.
EXCALIBUR INTERNATIONAL (EI) je exportní agentura zastupující holding CSG na mezinárodních trzích.

EI se zaměřuje na komplexní zákaznické řešení, které nabízí především produkty a služby od holdingových společností CSG, ale také integruje portfolio projektovaných partnerů do projektů.
EI nabízí svým zákazníkům služby včetně financování, školení a podpory na místě po celou dobu životnosti dodávané technologie a působí jako jednotný kontakt s holdingovými společnostmi, ale i s dalšími osvědčenými partnery. Také vyhledáváme zajímavé obchodní příležitosti po celém světě.

EI se zaměřuje na prodej leteckých a speciálních vojenských prostředků včetně souvisejících logistických služeb a následných služeb. V rámci holdingu CSG poskytujeme komplexní řešení zahrnující světově proslulé nákladní vozy TATRA, zbrojní výrobky TATRA DEFENSE VEHICLE, munici a zbraně renomovaného výrobce ZVS a řešení pro nástavby a kontejnery od firmy KARBOX.

VALNÁ HROMADApdf1.24 MB

Představenstvo společnosti EXCALIBUR INTERNATIONAL a.s. svolává řádnou valnou hromadu, která se bude konat dne 19.8.2019 od 10:40 hod. v notářské kanceláři Mgr. Lukáše Valigury, na adrese Politických vězňů 935/13, 110 00 Praha 1.